Код товара: АГЕНТ
Доступность: На складе
1 000.00грн.

10 или более 230.00грн.
50 или более 220.00грн.

Доступные опции

АГЕНТ( АНАЛОГ ПРИМА 911

Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.


Переваги препарату:
• притаманна висока швидкість дії на бур’яни;


• здатен контролювати широкий спектр видів бур’янів;


• сумісний з іншими агрохімікатами у посівах зернових культур та кукурудзи;


• використовується у більш широкому інтервалі температур в порівнянні з іншими формами препаратів 2,4-Д;


• досить широке «технологічне вікно» застосування;


• відсутність післядії препарату на наступні культури в сівозміні;


• не токсичний для тварин та людей, безпечний для довкілля. 


Сумісність:


Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури. Не сумісний із протизлаковими гербіцидами


 


Механiзм дії:


2,4-Д – ауксинового типу, що блокує дію гормону росту і розвитку рослин та впливає на ростові процеси клітин у бур’янів. Флорасулам – інгібітор ацетолактат синтази, який є основним ензимом в біосинтезі амінокислот, як ізолейцин, лейцин і валін. Комбінація двох діючих речовин з різними механізмами дії попереджує появу резистентності (стійкості) у бур’янів. 
Спектр дії:


Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, гикавка сіра, гірчиця польо­ва, грицики звичайні, дворядник тонколистий, жовтушник розчіпний, кучерявець Софії, лобода біла, мак-самосійка, нетреба колюча, рижій дрібноплідний, ріпак (падалиця), суріпиця звичайна, падалиця со­няшнику, сухоребрик, талабан польовий, хрінниця смердюча, щири­ця загнута.


 


Середньочутливі бур’яни: берізка польова, осот жовтий, осот рожевий.


 


Максимальна кратність обробок: 1


Норма витрати робочого розчину:


150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту


 


Особливостi застосування:


Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються вже через кілька діб після застосування препарату, а повна загибель бур’янів спостерігається через 2-3 тижні, в залежності від фази, видового складу бур’янів та погодних умов. Обробку препаратом необхідно проводити в стадії активного росту бур’янів: у фазі сім’ядоль — 2-4 листочків. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від 10 до 25°С та при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с. Обприскування недоцільно проводити відразу після заморозків або при їх очікуванні, та коли рослини перебувають в стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, пошкоджень шкідниками, хворобами, приморозками тощо), а також при різкому перепаді нічних та денних температур.


Главная  Каталог препаратов  Гербициды  Агент

Агент

В наличии

Упаковка

Характеристики

Препаративная форма Суспо-емульсия

Действущее вещество Флорасулам 6.25 г/л

Химическая группа Производные хлорфеноксиуксусной кислоты + триазолпиримидины

Токсичность Классификация ВОЗ: 3 класс опасности Сроки выхода работников на обработанные площади для проведения механизированных - 3 суток, для ручных работ - не требуются

Упаковка 5 л 


Характеристики препаратов
Химическая группа Гербициды
Обрабатываемые культуры Кукуруза

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Рекомендуемые товары